Yaşam Beceri Seti (11 Kitap)

Yaşam Beceri Seti (11 Kitap)

4.00 out of 5 based on 5 customer ratings

TL

"


Kategori : 60-72 Ay, Setlerimiz
Stok Kodu : 00YBS
Detaylı Açıklama

Küçük Adımlar Yaşam Beceri Seti 11 sayıdan oluşmaktadır.

 1. Sayı Okulda Yaşam
 2. Sayı Evimizde Yaşam
 3. Sayı Sağlıklı Yaşam
 4. Sayı Güvenli Yaşam
 5. Sayı Ülkemizde Yaşam
 6. Sayı Doğada Yaşam
 7. İleri Matematik
 8. Aile Katılımı
 9. Oryantasyon Haftası ve Portfolyo
 10. Belirli Gün ve Haftalar
 11. Öğrenci Defteri

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaşam Beceri Setinin içeriği Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun hazırlanmıştır. Çocukları hem akademik hem de günlük yaşam becerilerine hazırlayıp geliştirmek üzere çalışılacak bir settir. (5-6 Yaş)

Okul öncesinde akademik beceriler okuma-yazma çalışmaları ile kazandırılmaya çalışılıyor. Yaşam Beceri Setini ayrıcalıklı kılan akademik becerinin yanı sıra yaşam becerilerini de kazandırmasıdır.


 Yaşam Beceri Seti içinde İleri Matematik kitabı, Aile Katılım kitabı, Önemli Gün ve Haftalar kitabı da bulunmaktadır. Setin içeriğinde aktif öğrenme metodları (hayal gücü çalışmaları, scamper, steam ve kodlama çalışmaları) bulunmaktadır.

 Oryantasyon haftası için öğretmenlerimizin öğrencinin hazır bulunuşluğunu gözlemleyeceği Oryantasyon kitapçığı da bulunmaktadır. Çocukları değerlendirip takiplerini yapabilecekleri öğrenci defteri de hazırlanmıştır.


Öğretmen Defteri, öğretmenlerimizin günlük program akışlarına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır.

Setimize uygun olarak tam günlük, yarım günlük, aylık ve günlük plan içerikleri bulunmaktadır.

Setimizin sayfaları QR okuma yapabileceğiniz şekildedir. QR okumalar çalışma sayfalarına ve konularına uygun olarak şarkı, video, ses çalışmaları ile eğitim ortamında öğrenmeyi daha kalıcı hâle getirecektir.


**Öğretmen Defteri ve Sınıf / Öğretmen Materyalleri sadece sınıf toplu alımlarında öğretmenlere gönderilen materyallerdir. Bireysel alımlarda geçerli değildir.