Cici Kitabım Seti (4 Kitap)

Cici Kitabım Seti (4 Kitap)

4.00 out of 5 based on 5 customer ratings

900.00 TL

"


Kategori : 24-36 Ay, Genel, Setlerimiz
Stok Kodu : 00CK
Detaylı Açıklama

Cici Kitabım seti 4 kitap ve iki karakter el kuklasından oluşmaktadır. Kitapların ilk ikisi 24 – 30 Aylık dönem için, diğer ikisi 31 – 36 Aylık dönem için hazırlanmış olup her biri 24 sayfadır. Bu set Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan 0-36 Aylık Çocuklar İçin Eğitim Programına (2012) uygun hazırlanmıştır.

Bu setin en önemli özelliği; Her kitabın ilk sayfasında o yaş grubunun (24-30 Ay ve 31-36 Ay) gelişim özellikleri belirtilmiştir.

– Cici Kitabım setinde , çocuğun gelişimi hakkında aileyi bilgilendirmek amaçlı değerlendirmelere yer verilmiş, önerilerde bulunulmuştur.
– Her etkinlikle birlikte ayrıca öğretmenin ya da ebeveynin uygulayabileceği Ek Etkinlikler verilmiştir.
– Her kitapta, çocuğun gelişimi hakkında aileyi bilgilendirmek amaçlı değerlendirmelere yer verilmiş, önerilerde bulunulmuştur.
– 24 – 36 aylık çocuklar için hazırladığımız bu sette bütün gelişim alanları ile ilgili etkinliklere yer verilmiştir.
– Kısa, net yönergelerle anlaşılması kolay, etkili bir dil kullanılmıştır.
– Kitaplarda iki çocuklu bir aile var. Bu iki çocuk ve ebeveynleri tüm kitap boyunca etkinliklerde karşımıza çıkıyor. Kitapların yanında verilen el kuklaları da bu çocukların kuklası. Böylece çocuk kendini karakterlerden birinin yerine koyup öğrenme ve eğlence yolculuğunda bu arkadaşıyla birlikte olacak.