Yaratıcı Şirin Eğitim Seti (36-48 aylık çocuklar için)

Yaratıcı Şirin Eğitim Seti (36-48 aylık çocuklar için)

4.00 out of 5 based on 5 customer ratings

268.00 TL

"


Kategori : 36-48 Ay, Genel, Setlerimiz
Stok Kodu : 00YŞES
Detaylı Açıklama

Okul öncesi dönem, çocukların zihinlerinin çok açık olduğu, algılamalarının çeşitli uyaranlara bağlı olarak daha geliştiği, yaratıcılıklarının ve hayal güçlerini de katarak gerçekçi olarak uygulamaya koydukları bir dönemdir.

Bu bilinçle hazırladığımız Yaratıcı Şirinler Gelişim Setimiz 36-48 aylık çocukların tüm gelişim alanlarına yönelik hazırlanmış bir settir. Çocuklarımız bu setteki alıştırmalarla;

– Psikomotor, sosyal – duygusal, dil, bilişsel gelişimini destekleyecek alıştırmalarının yanı sıra özbakım becerilerini geliştirici çalışmaları da gerçekleştireceklerdir.
– Ayrıca, neden-sonuç ilişkisi, parça-bütün ilişkisi, eşleştirme, karşılaştırma, dikkat, konsantrasyon, görsel algı, ilişkilendirme, farklı yollar deneme, deneme – yanılma, gruplama, sayısal beceri geliştirme, benzerlik, farklılık, yönergeyi dinleme, anlama, uygulama, çevreye karşı duyarlı olabilme, hatırlama, sıralama, içermektedir. Yönergelerin dikkatle okunması ve çocuklar tarafından iyice anlaşıldığı fark edildikten sonra  uygulanmasının sağlanmasıdır. Set tamamlandığında çocuklarımız artık 60 -72 ay için hazırladığımız Yaratıcı Çocuk gelişim Setimizi rahatlıkla ve kolayca anlayıp, uygulayabilir hâle gelecektir.